GPL

GPL ir saīsinājums no pilnā vārda GADA PROCENTU LIKME, kura izsaka kredīta kopējās izmaksas procentos gada garumā. Ir vērts piebilst, ka ātro kredītu reti kurš izmanto gada garumā, tāpēc iesakām vērtēt kopējās ātrā kredīta izmaksas par izmantoto laiku, nevis GPL izmaksas, kuras vēsturiski veidotas priekš lielajiem kredītiem (patēriņa kredītiem, auto līzingiem, hipotekārajiem kredītiem un citiem). No otras puses, gpl var palīdzēt salīdzināt ātro kredītu aizdevējus un iegūt labāko piedāvājumu, ja izvēlē tiek dota priekšroka lētākajam piedāvājumam vai mazākajai gada procentu likmei.

Pirmais kredīts bez procentu maksas

Tas ir vecais labais pirmais kredīts bez maksas jeb bezprocentu kredīts. Pirmais kredīts bez procentu maksas, jo to cenšas vairs nesaukt par pirmo kredītu bez maksas. Jūs jautāsiet kāpēc? Tika uzskatīts, ka pirmais kredīts bez maksas izklausās ļoti kārdinoši un sauklis var veicināt bezatbildīgu aizņemšanos. Iepazīstieties ar pirmo kredītu bez procentu maksas, kurš ir jaunākais brālis pirmajam kredītam bez maksas. Ja dzirdiet, ka tiek piedāvāts pirmais kredīts bez procentu maksas, tad ziniet, ka tas ir šis lieliskais bezprocentu kredītu piedāvājums. Piedāvājums, kas ļauj atmaksāt tikai paņemto naudas summu – bez procentiem, bez pārmaksas un komisijas maksas, ja neskaita vienreizējo viena centa reģistrāciju, kuras kopējās izmaksas ir tieši viens cents. Pirmais kredīts, jo bez procentiem tiek izsniegts tikai pirmajā aizņemšanās reizē. Pieejams teju pie katra ātro kredītu aizdevēja.

(GPL) – esi skaidrībā par savām izmaksām

Gada procentu likme – izmaksas, ko nosaka izvēlētā kompānija par kredīta izsniegšanu, kas klientam ir jāmaksā papildus aizdevuma pamatsummai. Gada procentu likme izmēra kopējās izmaksas par kredītu. Gada procentu likmes saīsinājums ir GPL.

Svarīgi minēt, ka visbiežāk kompānijas šo gada procentu likmi nepiemēro jaunajiem klientiem, bet tā tiek aprēķināta sākot no otrās aizņemšanās reizes. Piemēram, aizņemies 100 eiro ar atmaksas termiņu un papildus kredīta pamatsummai ir jāmaksā noteikts maksājums, kas katrā kompānijā ir atšķirīgs, bet vidēji svārstās robežās no 10 – 27, 5%. Tieši tāpēc pirms atkārtotas aizņemšanās ir vēlams iepazīties ar šo nosacījumu un pārdomāt savas atmaksas iespējas, jo pretējā gadījumā var rasties lielas parādsaistības un rēķini, kas var ietekmēt turpmāko aizņemšanos un klienta kopējo, finansiālo stāvokli.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.