Tērējiet mazāk un ietaupiet vairāk

Ja Jūs vēlaties kļūt bagāts, Jums ir jāievēro viens vienkāršs noteikums: tērējiet mazāk, ietaupiet vairāk. Bet iespējams, ka Jūs esat viens no tiem, kas ir apjucis par to, kā to izdarīt. Tādēļ šie padomi varētu vienkārši būt atbilde uz universālo jautājumu: Kādi ir labākie veidi, kā ietaupīt naudu?

NaudaMainiet savus uzskatus par atdotām vai lietotām drēbēm. Lielākā daļa bērnu nevēlas pieņemt citu bērnu drēbes. Tas jo īpaši attiecas uz pusaudžiem. Viņi ir pārliecināti, ka viņi nevar būt unikāli vai stilīgi, valkājot citu atdotās drēbes. Padariet apģērbu maiņu jautru un radošu, lai viņi var brīvi izvēlēties, ko viņi vēlas, un visi vēlēsies piedalīties. Ģimenes locekļu apģērbs, kad tas vairs netiek lietots, būtu jānoliek kādā noteiktā vietā, piemēram, plauktā vai atvilktnē. Šī sistēma atvieglo apģērbu kārtošanu un lietošanu. Mammas blūzi var izmantot viņas meita vai varbūt vecs krekls, ko neviens nevēlas valkāt, var tikt izmantots mājas tīrīšanai.

Iepērcieties pareizajā laikā. Jūs varat ietaupīt daudz naudas, ja Jūs zināt labāko laiku, lai iepirktos. Dodoties uz izpārdošanām Jūsu mīļākajos apģērbu veikalos, Jūs varat ietaupīt daudz naudas. Uzziniet, kad izpārdošanas parasti notiek, piemēram, kad veikali cenšas atbrīvoties no sezonas precēm. Arī tad, kad apģērbu veikali slēdzas ciet vai bankrotē, tie rīko izpārdošanu ar lieliskiem piedāvājumiem.

Pievērsiet uzmanību, vai veikalam ir izpārdošanas preces. Lai gan izpārdošanas neturpinās visu laiku, ir veikali, kuri vienmēr piedāvā dažas preces par izdevīgām cenām. Pievērsiet uzmanību šiem plauktiem, jo tie satur preces, kas ir bijušas noliktavā kādu laiku, bet vēl nav pārdotas. Dažas, iespējams, ir bijušas izpārdošanā vienu vai divas reizes, bet joprojām ir noliktavā. Preču pārpilnība var atturēt dažus cilvēkus, bet, ja Jūs pieliksiet pūles, Jūs atradīsiet lieliskus piedāvājumus.

Pielieciet papildus pūles. Plānojiet vizīti uz lietoto preču veikaliem. Preces parasti ir daudz lētākas nekā tās būtu citos apģērbu veikalos. Iespējams, ka Jūsu ģimene un daži draugi var doties tur kopā kā grupa un ietaupīt uz transporta izmaksām. Vai naudas taupīšana nav galvenais mērķis?

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.