Bezprocentu kredīts

Bezprocentu kredīts ir kredīts, kurš piedāvā aizņemties noteiktu summu uz noteiktu termiņa bez papildus maksas par procentiem. Bezprocentu kredīts ir populārs arī veikalos un interneta veikalos, kad iespējams iegādāties preci līzingā, bet par to nemaksājot papildus procentus. Šoreiz par to nerunāsim, bet runāsim par bezprocentu ātro kredītu, ko iespējams saņemt aizņemoties pirmo kredītu.

Lai saņemtu bezprocentu kredītu

Kredītkarte

  • Jums no sākuma jāizvēlas aizdevējs, kurš piedāvā saņemt bezmaksas aizdevumu gadījumā, ja no tā aizņematies pirmo reizi. Vienkāršākais veids, kā atrast un izvēlēties sev piemērotāko aizdevēju, ir veicot kredītu piedāvājumu salīdzināšanu, izmantojot tepat internetā atrodamu un šim mērķim paredzētu rīku vai arī sekojot līdzi aktuālākajai finanšu informācijai.
  • Kad izvēlēts aizdevējs, jāveic reģistrācija tā mājas lapā, tāda veidā izveidojot personalizētu profilu, ar kura palīdzību būs iespēja kontrolēt visas ar konkrēto kredītu saistītās darbības.
  • Kad reģistrācija pabeigta, varat pieteikties aizdevumam informējot kredīta izsniedzēju par jums nepieciešamo naudas summu un vēlamo atmaksas termiņu. Pirms aizdevuma pieteikšanas, noteikti izvērtējiet, cik liela naudas summa jums ir nepieciešama un vai izvēlētais atmaksas termiņš ir pietiekoši garš, lai noformēto aizdevumu spētu atdot laikus.
  • Kad kredīta pieteikums nosūtīts, mazliet jāuzgaida, lai kredītiestādes darbinieki to varētu izskatīt (parasti pieteikumu izskatīšana aizņem 10 – 30 minūtes, atkarībā no izvēlētā aizdevēja). Ja aizdevums tiks apstiprināts, nauda pavisam drīz tiek ieskaitīta jūsu norādītajā bankas kontā. Par aizdevuma apstiprināšanu vai noraidīšanu jūs saņemsiet informāciju uz norādīto telefona numuru un e-pasta adresi.

Kredītspeciālisti norāda arī to, ka kredītus internetā nevajadzētu izmantot savu ikdienas tēriņu segšanai, kā, piemēram, pārtikai, apģērbam vai rēķinu apmaksai, jo tas liecina par to, ka cilvēks tērē vairāk nekā var atļauties, un kredīta paņemšana šādā gadījumā nebūs atrisinājums, jo tas būs vēl viens ikmēneša maksājums, ko visticamāk kredītņēmējs nebūs spējīgs veikt.

Atbildīgs aizdevējs, atbildīgs kredītņēmējs

Kredīti internetā var būt noderīgi neskaitāmās dzīves situācijās, tomēr ir jāatceras, ka tie ir tikai īstermiņa naudas aizdevumi un tos nevajadzētu izmantot nepārdomātu pirkumu veikšanai. Jebkuras kredītsaistības ir nopietna lieta, tādēļ aizdevumu ņemšanu nedrīkst uztvert vieglprātīgi.

Gan banku, gan arī nebanku kredītdevējiem ir pienākums izsniegt kredītus atbildīgi, pārliecinoties par savu klientu maksātspēju, bet kredītņēmējam ir jābūt vēl atbildīgākam un nopietni jāizvērtē kredīta nepieciešamība. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu laikā! Bezmaksas procentu aizdevuma par procentiem noformēšana ir daudz vienkāršāka, kā sākumā varētu šķist, turklāt aprakstītā procesa izpilde aizņem vien dažas minūtes.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.