Vai auto līzinga piedāvājumi ir tikai naudas izšķiešana

Auto sānsLai gan tā ir taisnība, ka Jūs neiegūstat nekādu paliekošu īpašumu sev, iegādājoties auto ar operatīvā līzinga palīdzību, Jūs iegādājaties auto par mazākiem ikmēneša maksājumiem… tā kā īpašumu Jūs gūstat caur lielākiem ietaupījumiem katru mēnesi.

Otrkārt, automašīnas nav lielisks ieguldījums. Tie ir izdevumi. Un lielākie izdevumi rodas no auto nolietošanās un vērtības samazināšanās. Neaizmirstiet to … pat ja katru mēnesi nemaksājat par auto nolietojumu, tie ir ļoti reāli izdevumi. Tātad, pat ja Jūs veicat auto maksājumus, iegādājoties auto sev, Jūs joprojām zaudējat, veicot šos maksājumus. Ar auto līzinga darījumiem, transportlīdzekļa nolietojums jau ir ieskaitīts Jūsu ikmēneša maksājumos.

Vēl viens nepareizs uzskats par auto operatīvo līzingu ir tas, ka to iegūt ir ļoti sarežģīti. Tā vienkārši nav taisnība. Tas būtībā ir tas pats process kā iegādāties automašīnu uz līzinga vai kredīta.

Atšķirība ir tā, ka Jūs noslēdzat līzinga līgumu, vienojoties par auto pārdošanas cenu vai tirgus vērtību, kad līzinga periods ir beidzies. Būtībā, Jūs gatavojaties “pārdot” automašīnu atpakaļ līzinga kompānijai līguma perioda beigās par iepriekš noteiktu cenu.

Ja tas izklausās briesmīgi mulsinoši, šeit ir ļoti vienkārša reālās pasaules analoģija, kad runa ir par auto līzinga darījumiem. Iegādājoties auto operatīvajā līzingā, ir tas pats, kas pirkt picu un maksāt tikai par tām šķēlēm, ko Jūs apēdat. Tas, kas ir palicis pāri, būtu pazīstams kā picas/auto atlikusī vērtība un tā ir cena, par ko picu veikals/līzinga kompānija iegādāsies savu picu/auto atpakaļ līguma beigās. Un, par šo summu, Jūs vienojaties pirms līzinga līguma noslēgšanas.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.