TRŪKUMI

Ātrais kredīts internetā

Ātrais kredīts ir īstermiņa kredīts un nav piemērots visām dzīves situācijām. Ātrajam kredītam internetā ir savi plusi un mīnusi. Katram pašam ir jāsaprot ātrā kredīta ieguvumi un trūkumi. Šajā rakstā apskatīsim dažus no ātro kredītu trūkumiem.

LIELA SODA NAUDA

Ja rodas situācija, kad nav iespējams atdot parādu laikā, labāk doties uz kredīta izsniedzēja uzņēmumu un oficiāli noformēt atmaksas pagarināšanas termiņu. Tas būs lētāk kā vienkārši slēpties no kreditora, jo pretējā gadījumā stājas spēkā soda naudas, kas nebūt nav mazas.

VAIRĀKU KREDĪTU SLAZDS

Ir gadījumi, kad aizņēmējs nespēj pateikt precīzu summu, kas viņam ir nepieciešama. Aizņēmējs vēlāk nāk lūgt papildus kredītu, kam tiek pievienota cita procentu likme. Tā parasti ir rakstīta maziem burtiem un lielākā daļa aizņēmēju nesaprot to līdz atmaksāšanās laikam.

SVARĪGI!

Visi kredītu līgumi ietver sadaļu, kas ļauj aizdevējiem piedzīt neveikto kredīta maksājumu. Sodi kopā ar kredīta summu var radīt lielus parādus un dažādas finansiālas problēmas, tādēļ aizņēmējam jāpārliecinās, ka iegūtā kredīta summa ir pietiekama.

Ātrie kredīti atšķirsies no iemaksu kredīta vienā veidā. Iemaksu kredīts ļaus Jums atmaksāt kredītu vairākās daļās, bet ātro kredītu aizdevēji parasti sagaidīs kredīta atmaksu mēneša laikā. Tomēr tagad ir pieejami arī ātrie kredīti, ko var atmaksāt ar ikmēneša maksājumiem ilgākā laikā periodā, kas daudzos gadījumos ir ērtāks risinājums.

Ja Jūs plānojat doties ceļojumā un apsverat pieteikšanos kredītam, piesakieties tādam kredītam, ko Jums būs viegli atmaksāt. Bet, ja Jūs esat nonācis sliktā finanšu situācijā, labāk ir vispār nedoties ceļojumā. Kredīti, kas ļauj veikt atmaksu ar ikmēneša maksājumiem un piedāvā zemākas procentu likmes, būs vieglāk atmaksājami par ātrajiem kredītiem.

Rezumējot –  lai gan ātrie kredīti internetā sola ātru pieeju naudai, tiem ir arī savi trūkumi. Tas ir atkarīgs no klienta, kā tiek pildītas kredītsaistības. Galu galā, galvenais ir tas, ka kredīts ir nepieciešams kāda steidzama iemesla risināšanai un to šis kredīts arī palīdzēs izdarīt.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.