Alternatīvā enerģija

Vēja ģeneratori Latvijā un Pasaulē ir jau ļoti plaši pazīstams alternatīvās enerģijas veids, kas ļauj būtiski samazināt, vai pavisam tikt vaļā no nu jau diezgan lieliem elektroenerģijas rēķiniem.

Vēja ģenerators ir arī viens no populārākajiem vēja ģeneratoru veidiem, kas ātri atpelna savas iegādes un uzstādīšanas izmaksas. Populāras ir arī saules baterijas, kuras apskatīsim turpmākajos rakstos. Ja arī tu plāno kļūt neatkarīgs no energo resursu izmaksām un plāno uzstādīt vēja ģeneratoru savā pagalmā, tad noteikti turpini lasīt, jo vēja ģeneratora nopirkšana tev neražos elektrību vien. Tev ir nepieciešamas baterijas, kas uzkrāj saražoto enerģiju, vairāku veidu tranzistori, kas pārveidos elektrības jaudu kw no akumulatora uz nepieciešamo 220V, kas tiek izmantots sadzīves elektrisko ierīču darbināšanā.

Ar vēja ģeneratoriem un to izmaksām ir interesanti, piemēram 1000 vatu ģenerators izmaksās aptuveni tūkstoš EUR, kas nozīmē to, ka jo vairāk w, jo dārgāks vēja ģenerators. Jums jāsaprot, kas ir nepieciešams, lai zinātu, ko pirkt. Ja Jūs nesapratīsiet, kas Jums nepieciešams, Jūs nezināsiet, ko pirkt.

Vidējai saimniecībai, piemēram divu stāvu privātmājai ar garāžu, būs nepieciešami vismaz 12 000 w, kas ir diezgan paprāvs cipars. Taču tas ir gadījumā, ja tu vēlies pilnībā atteikties no elektroenerģijas piegādātāja un izbaudīt sava vēja ģeneratora sniegto enerģiju. Taču daudzi izvēlās vēja ģeneratora saražoto enerģiju kā papildus elektrību tad, kad ir spēcīgs vējš vai vienkārši, lai samazinātu ikdienas elektrības patēriņu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.