Aizdevums svētkiem

Lai svētki būtu vēl krāšņāki, izmanto ātro aizdevumu savā labā! Joprojām nejūties droši un pārliecināti, ka vajadzētu aizņemties? Padomā vēl! Lai svētki būtu tiešām skaisti un patīkami ikvienam, katrai detaļai jābūt nevainojamai un katram jau ieplānotajam brīdim – izcilam. Cilvēkiem patīk fantazēt un jau laicīgi iztēloties ideālo scenāriju savam pasākumam, tomēr vienmēr gadās kāds šķērslis, un ļoti bieži tā ir tieši nauda. Tas nedrīkst būt iemesls, lai atceltu tikšanos ar draugiem vai sen neredzētiem un nesatiktiem ģimenes locekļiem, viss ir iespējams, ja vien proti atrast izdevību!

Lai varētu sākt izskatīt piedāvājumu klāstu, Tev jāzina, kādi ir noteikumi:

  1. kompānijas drīkst izvēlēties pašas savu vecuma ierobežojumu, tāpēc pārbaudi, vai esi atbilstošs tai firmai, kuru izraudzījies;
  2. Tev vajadzīgas vēl dažas svarīgas lietas, viena no tām – nesabojāta kredītvēsture, bet vēl arī derīgs bankas konts jebkurā no Latvijas bankām;
  3. Vienmēr pārliecinies, ka Tavi ienākumi ir stabili, jo kreditors pārbaudīs, kāds bijis to stāvoklis vismaz pēdējo mēnešu laikā pirms pieteikuma saņemšanas.

Iepriecināsi ne tikai savu aizdevēju, bet arī pats sevi

  1. Tev ir tiesības jau krietnu laiku iepriekš izskatīt un iepazīt piedāvājumus, kas atrodami internetā, lai zinātu, kuru tieši vēlies izmēģināt.
  2. Meklēšanas laiks no dažām stundām un dažām sekundēm, jo īpaši veidoti filtri un meklēšanas rīki paveiks darbu Tavā vietā, vien ievadot tajos kādu svarīgu niansi – vēlamo summu vai aizdevuma atmaksas termiņu.
  3. Tu vari sazināties un saņemt konsultācijas no sava kreditora no jebkuras vietas pasaulē, pat neizejot no mājas, jo viss pieejams internetā!
  4. Lieliska iespēja pagarināt termiņu, kas iespējams par 7, 14 vai 30 dienām, tikai jāiegaumē, ka arī šis ir maksas pakalpojums, par kuru gan jānorēķinās uzreiz.
  5. Jaunie klienti ir īpaši priecīgi, jo saņem vienīgo iespēju izmantot bezprocentu kredītu visā sadarbības laikā, bet esošie klienti var saņemt lielākas summas ar labākām procentu likmēm, kā arī piedāvājumus svētku akcijās un lojalitātes programmās.
  6. Tev nebūs nevienam jāskaidro vai jāstāsta, kur un kā nauda iztērēta arī, ja plāni būs mainījušies, jo aizdevuma konkrēts mērķis nekur nav jānorāda. Tā ir arī iespēja izvairīties no apkārtējo liekiem jautājumiem.
  7. Tu vari sākt rīkot svētkus uzreiz, jo nebūs jāpavada vairākas stundas dažādu formalitāšu aizpildīšanai, jo ne ķīla, ne galvojums un pat ne izziņa no darba devēja nebūs nepieciešami, tas saistīts ar to, ka izvēlei pieejamās summas ir diez gan mazas.

Vienmēr rūpīgi iepazīsties ar noteikumiem un neesi pārgalvīgs – pārdomā savas finanses jau laicīgi, lai nebūtu vairākas reizes jāizmanto termiņa pagarināšana, jo arī tā ir lieku naudas līdzekļu izdošana. Svētku sajūta atkal būs Tavās mājās, varēsi iepriecināt sevi un citus, nedomājot par atmaksu, jo to veiksi pēc algas saņemšanas – tik vienkārši!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.