Ikdienas problēmas neliek mieru?

 • Kādā gadījumā Tu vari pieteikties šāda aizdevuma saņemšanai?

Būtībā nav viena noteikta iemesla vai cēloņa, kas varētu derēt, lai saņemtu palīdzību no ātro kredītu sniedzējiem, jo tie var būt ļoti dažādi – ārstu apmeklējums, steidzamu rēķinu apmaksa, ceļojums vai remonts mājoklī, tam visam nav nozīmes!Ir reizes, kad nevar gaidīt, lai saņemtu naudu, īpaši, ja tas saistīts ar veselības jautājumiem, tāpēc ātrais aizdevums ir īstais risinājums un atbilde Tavām grūtībām arī tad, ja draugi un radi vairs nespēj palīdzēt, jo loģiski, ka tas nav iespējams pilnīgi vienmēr, lai kā to vēlētos!

 • Tev nav jāiziet no mājas vai jāizmaina savus plānus, lai saņemtu naudu!

Parocīgākais sadarbības veids, jo internetā iespējams pašam apskatīt un izanalizēt visus piedāvājumus, kā arī iegūt visu nepieciešamo informāciju jebkurā diennakts laikā, tātad – klients ir neatkarīgs un brīvs, lai arī vēlas iesaistīties kādā darījumā uz noteiktu laiku.Turpat, šajās mājaslapās, iespējama komunikācija un saziņa ar savu kreditoru, lai nebūtu lieki jātērē laiku kaut kur dodoties, lai pārrunātu neskaidrības un nesaprastus jautājumus!Filtru un īpašu meklēšanas rīku izmantošana šo sadarbošanās laiku saīsinās vēl vairāk, jo atradīs Tev piemērotu aizdevuma piedāvājumu pāris sekundēs, Tev tikai vajadzēs ievadīt vēlamo summu, termiņu vai kādu citu niansi.

 • Kas jāievēro klientam pirms pieteikuma anketas pildīšanas?
 1. Jāsniedz patiesi dati par ikmēneša ienākumiem, jo kreditori tik un tā pārbaudīs to stāvokli pēdējos mēnešos, kā arī jābūt labai kredītvēsturei bez kavējumiem.
 2. Vecuma ierobežojums, ko izvēlējies kreditors – Tev tam jāatbilst, citādi sadarbību nebūs iespējams uzsākt, turklāt šis vecums atšķiras dažādām kompānijām!
 3. Derīgs un aktīvs bankas konts jebkurā no Latvijas bankām, kā vien debitors vēlas.
 1. Īpaša pieredze, aizņemoties pirmajā reizē, ir tāda, ka pienākas iespēja saņemt bezprocentu kredītu. Vienīgā izdevība atmaksāt tik, cik aizņēmies sākumā!
 2. Pastāvīgajiem klientiem, kuri jau vairākkārt izmantojuši šos pakalpojumus, tiek piedāvātas lojalitātes programmas, akcijas, draudzīgākas procentu likmes un patīkamāki nosacījumi nākamajam kredītam.
 3. Saņemt aizdevumu iespējams visos gadījumos arī, kad bankas nestrādā! Nebanku kreditoru pakalpojumi pieejami svētkos, brīvdienās un arī īpašos gadījumos – līdz pusnaktij, ja vien to tā noteicis kreditors!
 4. Nekādu nepatīkamu pārsteigumu vai pārpratumu, jo klients var uzzināt visus noteikumus un prasības patstāvīgi, pietam labu laiku pirms saistību uzsākšanas!
 5. Atmaksas termiņa pagarināšana iespējama, ja par šo pakalpojumu uzreiz norēķinās, tad to var pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām, kā vien klients uzskata par nepieciešamu.
 6. Tikai Tu zināsi, kam nauda bijusi vajadzīga – nekur nav jānorāda konkrētu aizdevuma mērķi, tāpēc arī vēlāk nevajadzēs atskaitīties, vai tā tieši tā arī izmantota!
Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.