Kāpēc atsaka kredītu

Atteikumam par iemeslu var būt arī mūsu kredītu vēsture. Ja mums ir negatīva pieredze ar kredītiem, tas paaugstina riska pakāpi, ka atkal radīsies sarežģījumi. Ja mēs esam iekļauti parādnieku sarakstā, tad iespējas saņemt kredītus ir ļoti mazas. Parasti aizdevumi tiks atteikti neatkarīgi no aizdevēja kuru izvēlamies. Šis ir viens no galvenajiem faktoriem, kas var ietekmēt atbildei par patēriņa kredīta piešķiršanu.

Nedaudz maldīgs ir uzskats, ka ātrie kredīti var liegt jums saņemt patēriņa kredītu. Tomēr, ja jūs pastāvīgi aizņematies ātros kredītus, tas var liecināt, ka nespējat tikt galā ar saviem ikdienas tēriņiem. Tas var būt par iemeslu aizdevuma atteikumam. Tas vai esat ņēmis ātros kredītus, neliedz aizņemties bankā, bet tas var būt viens no faktoriem, kas var ietekmēt šo lēmumu.

Ir dažādi iemesli, kas var ietekmēt jūsu iespēju saņemt patēriņa kredītu bankā. Bankas izvērtē šos faktorus atsevišķi un kopā. Ja skatoties uz katru faktoru atsevišķi, aizdevumu saņemt varat, bet saliekot tos visus kopā, jūsu iespējas var krietni sarukt. Kopaina var būt krietni atšķirīga no katras atsevišķās nianses. Bankā aizdevumu neizsniegs, ja pastāv pārāk lieli riski un tas ir pat labi. Protams, mums vajag šo naudu, bet uzņemties saistības kad būs grūti ar tām tikt galā nav izeja.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.