Kredītkartes

Kredītkartes ir ļoti plaši izplatītas visā pasaulē. Tās ir ļoti ērtas ceļojot, jo šīs ir kartes kuras pieņem visā pasaulē. Ir daži izņēmumi, kad kāds veikals vai iestāde neapkalpo dažas no šīm kartēm, bet kopuma tās ir diezgan universālas.

 Populārākās kredītkartes Latvijā ir:

Kredītkarte

  • VISA
  • MASTERCARD
  • AMERICAN EXPRESS

Šīs kartes tālāk iedalās jau citās kategorijās. Katra karte un kategorija sniedz savas priekšrocības un bonusus. Lai saņemtu augstākas kategorijas kredītkarti jūsu ienākumiem ir jābūt atbilstoši augstākiem. Šādas kartes var izmaksāt diezgan dārgi, bet pie atbilstoša ienākumu līmeņa, sniegtās priekšrocības atbilst izmaksām. Gada izmaksas šādas kredītkartes īpašniekam var sniegties vairākos simtos eiro, tas būtu par augstāko kategoriju kartēm.

Izmantojot kredītkartes piedāvāto iespēju izmantot kredītu jums, protams, nāksies veikt izlietotās naudas summas atmaksu. Atmaksājamā summa būs lielāka, jo būs jāatmaksā arī procenti par kredītu. Šie procenti var būt gana atšķirīgi, bet vidēji tie svārstās no 10 līdz 30% gadā. Ja izmantojat šo kredītu ļoti reti un atmaksu veicat gana īsā laika periodā, tad šāds kredīts var būt izdevīgāks par citiem, līdzīgiem aizdevumiem. Atmaksa notiek vairāku, ikmēneša maksājumu formā jums atmaksājot kādu noteiktu daļu katru mēnesi. Vai ir iespējams vienoties ar banku un veikt brīvu aizdevuma atmaksu. Šādi tiek noteikts laiks līdz kuram aizdevums ir jāsedz un jūs varat veikt maksājumus pēc saviem ieskatiem šajā laika posmā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.