Ērts auto līzings

Mogo.lv piedāvā auto līzingu jebkura vecuma un markas auto iegādei. Tiek piedāvāts līzings no 500 līdz 15 000 eiro uz termiņu līdz 72 mēnešiem jeb 6 gadiem.

Lai noformētu auto līzingu jābūt vismaz 18 gadus vecam ar iespējām aizdevumu atmaksāt. Noformējot līzingu būs jāuzrāda ienākumus apliecinoši dokumenti.

Kad vēlamais auto ir noskatīts jāiesniedz līzinga pieteikums. To var izdarīt pa tālruni – 66 900 900, jebkurā filiālē Latvijā vai pie Mogo.lv sadarbības partneriem. Mogo.lv speciālists izskata pieteikumu un sniedz auto novērtējumu. Līzinga piešķiršanas izvērtēšana tiek solīta pusstundas laikā. Pozitīvas atbildes gadījumā tiek slēgts līgums. Pēc līguma parakstīšanas jāsamaksā 10% no auto tirgus vērtības tirgotājam. Tad Mogo.lv pārskaitīs naudu auto īpašniekam vai līzinga pieteicējam. Dokumentus var nokārtot jebkurā CSDD filiālē pēc klienta vēlmes. Līzinga ņēmējs būs auto turētājs, bet īpašnieks Mogo.lv. Pēc līzinga atmaksas beigām Mogo.lv pārstāvis sazināsies ar līzinga maksātāju un precizēs kā pārreģistrēt auto uz viņa vai trešās personas vārda. Pārreģistrācijai papildus dokumenti nav jāiesniedz.

Kā jebkuram auto īpašniekam būs jāiegādājas OCTA polise vismaz uz 3 mēnešiem un līzingam virs 5000 eiro KASKO apdrošināšana. Tehniskās apskates iziešanai, ja tādas nav, tiek dotas 5 dienas.

Līzings tiek atmaksāts ar ikmēneša maksājumiem, sekojot atmaksas grafikam. Ikmēneša maksājumi un procentu likme atkarīga no termiņa uz kādu līzings ņemts un procentuāli cik sastāda līzings no iegādātā auto vērtības. Līzingu iespējams atmaksāt pirms termiņa. Tad procentu maksājumi būs jāmaksā tikai par līzinga izmantošanas laiku. Ja ir grūtības sekot atmaksas grafikam, nekavējoties jāsazinās ar Mogo.lv pārstāvi un jāmēģina rast labākais risinājums, pagarinot atmaksas termiņu vai paņemot aizdevuma brīvdienas uz vienu mēnesi. Mogo.lv sūta atgādinājuma īsziņas par ikmēneša maksājumiem.

Avārijas vai auto bojājumu gadījumā izdevumus sedz OCTA vai KASKO apdrošināšanas polises. Ja auto tiek nozagts, jāraksta iesniegums Mogo.lv, kuru pārstāvis par iespējamiem risinājumiem komunicēs ar apdrošinātājiem.

Pilnvaru izbraukšanai uz ārvalstīm var saņemt jebkurā Mogo.lv filiālē vai izņēmuma gadījumos ar pasta sūtījumu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.