Kas ir aizdevums?

Aizdevums sākotnēji darbojās kā Līzings, piedāvājot preču kreditēšanas iespēju būvmateriālu preču veikaliem, bet, noskaidrojot klientu vēlmes, paplašināja sadarbības partneru loku. Tika ieviesti tādi produkti kā naudas patēriņa kredīts, ātrais kredīts internetā un auto kredīts bez ķīlas. 

Aizdevums akcijas

Aizdevums regulāri rīko dažādas akcijas, piedāvājot zemas komisijas maksas (šovasar 500,- EUR uz 12 mēnešiem par 50,- EUR), akcijas sociālajos portālos (spied ‘’like’’ Facebook lapā un laimē naudas balvas), loterijas kredīta ņēmēju vidū, izvērš mārketinga kampaņas, iesaistoties masu informācijas līdzekļu raidījumos (rīta raidījums Zoopasta), akcijas pie sadarbības partneriem (Ekoshop – aizņemies un nemaksā procentus, maksā tikai vienreizēju komisijas maksu) u.c..

Sniedzamie personas dati, lai saņemtu kredītu

Aizņēmēja pieteikuma anketā jānorāda aizņēmuma mērķis, personas kods, pases numurs, faktiskās un deklarētās dzīvesvietas adrese, telefona numuri, darbavieta, ieņemamais amats, informācija par dzīvesbiedru, tā darbavietu, abu ienākumiem, ģimenes locekļiem, citām kredītsaistībām. Lūgts pievienot izziņas no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, konta izdruku.

Sadarbība ar tirdzniecības vietām, kuras vēlas sadarboties

Aizdevums piedāvā sadarbības veidu partneriem, kuri ieinteresēti piedāvāt saviem pircējiem preces vai pakalpojumus uz kredīta. Šajā gadījumā ir jāslēdz līgums ar Aizdevums, jāiziet apmācība Aizdevums interneta sistēmā. Klienti slēdz līgumu par kredītu gan sadarbības partneru telpās, gan Aizdevums birojā.

Par apdomīgu aizņemšanos

Kompānija brīdina, ka kredītu nevajadzētu ņemt, lai segtu parādsaistības, risinātu ilgtermiņa finanšu problēmas un ļaujoties neapdomīgiem tēriņiem.

Vai mājaslapā jau ielūkojāties?

Lai izvēlētos piemērotāko aizdevēju, iepazīstieties ar mājaslapā pieejamo informāciju. Noteikti noskaidrojiet:

  • Procentu likmi;
  • Pieejamo kredīta summu;
  • Atmaksas termiņu.

Šobrīd internetā ir pieejami arī vairāki kredītu salīdzināšanas portāli, kur vienkopus atrodami visi faktori, kas ietekmēs Jūsu izvēli par labu kādai kredītkompānijai. Tas ērti ļaus aplūkot informāciju un atrast izdevīgāko variantu, tomēr neaizmirstiet ieskatīties ar mājaslapā!

Ja nepieciešams ātrais kredīts, sazinieties ar kredītspeciālistiem un aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt līgumā norādītajā termiņā!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.