Ātrie kredīti un svētku laiks

Ja Jūs vēlaties saņemt ātro kredītu pirms Ziemassvētkiem, Jums tiks lūgts sniegt arī savu bankas konta informāciju un norādīt ienākumu līmeni un finanšu situāciju. Daudzi saņem kredīta noraidījumu, jo nevēlas atklāt šo informāciju.

Ātrie kredīti ir paredzēti tikai ārkārtas situācijām un Ziemassvētki var būt viena no šādām situācijām. Šī veida kredītus var būt grūti atmaksāt, kā rezultātā Jūs varat nonākt parādu ciklā, no kā vienmēr ir ļoti grūti izkļūt.

Ja Jūs mēģināt iestrādāt ātrā kredīta atmaksu un vēl dažas citas izmaksas savā budžetā, apsveriet to rūpīgi. Varbūt Jums liekas, ka Jūs varat atmaksāt ātro kredītu no vienas algas un bez raizēm segt vēl citus izdevumus, bet bieži vien tā nav. Patiesība ir daudz neglītāka – lielākā daļa kredītņēmēju, kas izmanto kredītus, parasti atmaksā divreiz vairāk aizdevējam, nekā tie aizņēmās, tādēļ ņemiet to vērā.

MPL ir lielisks skaitlis, kas var palīdzēt Jums noteikt ātrā kredīta kvalitāti. Daudzi cilvēki kļūdaini ņem vērā arī citus faktorus, taču šis ir patiešām svarīgs, jo tas nosaka, cik daudz Jums būs jāmaksā atpakaļ.

Centieties izvairīties no krāpniekiem. Bieži vien krāpnieki izmanto nosaukumus, kas ir ļoti līdzīgi cienījamiem uzņēmumiem un centīsies panākt, lai Jūs piesakāties. Daudzu negodprātīgu iemeslu dēļ, viņi tikai cenšas iegūt Jūsu personisko informāciju.

Ziemassvētku ātro kredītu akcijas

Dāvanas

Ziemassvētki un jaunais gads nav aiz kalniem. Gan ziemassvētki, gan jaunais gads nozīmē nopietnus izdevumus. Dāvanas un svētku galds ir tikai dažas no lietām, kuras liks iztērēt decembrī saņemto algu. Ja nedaudz pietrūkst, lai svētki būtu izdevušies, tad pastāv iespēja aizņemties ātro kredītu. Ātrais kredīts tiks izsniegts 15 minūšu laikā, bet atmaksāt varēsiet jau nākamajā gadā.

Ko darīt, ja ātrais kredīts pirms tiek atteikts?

Tas noteikti nav pasaules gals! Ja Jūs skaidri apzināties, ka ātrais kredīts Jums pienākas, Jūs atbilstat standarta ātro kredītu saņemšanas nosacījumiem un Jums ir skaidrs plāns, kā atmaksāt ātro kredītu, tad nekautrējieties un nožēlojiet 5-10 minūtes kredīta pieteikuma iesniegšanai pie cita aizdevēja. Tā dara citi aizņēmēji, jo dažkārt ātrais kredīts tiek atteikts nepamatotu iemeslu dēļ. Tāpat ātro kredītu aizdevējiem nav jāpaskaidro atteikuma iemesli. Tā rakstīts līgumā. Arī TVNET portāls vēsta, ko dara aizņēmēji, ja ātrais kredīts tiek atteikts „Saņemot kredīta atteikumu, puse Latvijas iedzīvotāju meklētu iespēju aizņemties citā bankā”. Lēmums paliek Jūsu ziņā, ko darīt, ja tiek atteikts ātrais kredīts, jo risinājums ir vienmēr.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.