Swedbank ātrais kredīts mūsu skatījumā

Par ātro kredītu, pateicoties daudzajām reklāmām, ir dzirdējis ikviens, taču vai visi zina to, ka ātros kredītus izsniedz arī bankas?

Vairākas Latvijā esošas bankas, tais skaitā arī Swedbank, piedāvā saviem klientiem patēriņa kredītu, kuru iespējams noformēt klienta internetbankā.

Swedbank ātrais kredīts tiek piešķirts pilngadīgām personām, kuru ikmēneša ienākumi nav mazāki par 252 eiro vai 700 eiro kopā ar galvotāju.

Pieejamās kredīta summas svārstās robežas no 300 – 10 000 eiro ar atmaksas termiņu no 6 mēnešiem līdz 5 gadiem. Arī bankas, tāpat kā nebanku aizdevēji, rīko dažādas akcijas, piemēra, Swedbank klienti var saņemt 25% atlaidi kredīta komisijas maksai, ja kredīts tiek noformēts interneta bankā.

Swedbank piedāvātais patēriņa kredīts, gan vairāk paredzēts ieilgušu vai ilglaicīgu finansiālu problēmu risināšanai, par ko liecina piedāvātās kredīta summas un atmaksas termiņi, tāpēc, ja aizdevums nepieciešams tikai līdz nākamajai algai vai nelielu, neparedzētu izmaksu segšanai, izdevīgāk aizņemties kādu no, nebanku aizdevēju piedāvātajiem, ātrajiem kredītiem, tādā veidā ietaupot uz ikmēneša procentu maksu.

Ja no konkrētā aizdevēja aizņematies pirmo reizi ir liela iespēja, ka saņemsiet šo aizdevumu bez jebkādas papildus komisijas vai procentu maksas un varēsiet atdot tieši tik lielu naudas summu cik aizņēmāties. To, vai aizdevējs piedāvā saņemt 1. Kredītu bez maksas jūs atradīsiet aizdevēja mājas lapā, vai arī kādā no kredītu salīdzināšanas portāliem.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.